Jdi na obsah Jdi na menu
 


Buď a nebo - vyberte si...

15. 9. 2008

Takže…

 

Celej život se potýkám s jedním zásadním problémem. A sice – chci být jiná, než jsem. Jednou chci být slušná, podruhé nápadná a nezapomenutelná, pak zase šokující a nakonec skromná a jemná!

 

No, asi už mi došlo, že tohle všechno skloubit nejde. Buď budu skromná a jemná, ta, kterou budou mít všichni rádi:

„Jééé, podívejte, tohle je moje přeoblíbená kolegyně a kamarádka, ale nějakou podivnou záhadou jsem jí zapomněla pozvat na minulou párty a taky předminulou a…“

 

 A NEBO: Budu mrcha, budou mě buď milovat a nebo nenávidět:

„Tak tohle je ONA, víš, každej večer má jinýho, teda nevím, jestli s nima spí, ale na druhou stranu… co jinýho by s nima dělala, že jo? … No na minulým večírku jsme se trochu rozjely a domů odcházely až ráno!“

 

Vyberte si.

 

Já už mám vybráno. Nechci být ta nejoblíbenější a nejobětavější a nejméně nápadná v rohu, o kterou si každej očistí svoje zadělaný boty! Já prostě jednoho dne budu mrcha. A budu a budu!

 

Vlastně už trochu jsem. Přestala jsem si lámat hlavu s tím, jestli jsem pro něj dost dobrá (Ach, bože!) a jestli náhodou nemám o dva centimetry v bocích navíc, než se teď nosí, protože on si nakonec stejně najde tu s tou největší zadnicí na světě! Prostě Murphy…

 

Je jedno, jestli jste podvyživená a už dávno ne twiggy, nebo jestli jste mastodontní samice… prostě buďte to Vy. Ty. Já. My Samy. To je totiž základ. Že ne? Ale ano, ono to funguje i obráceně. Přece se vám líbí ten týpek od naproti, a to má asi tak o deset (no dobře, dvacet) kilo víc, než by měl mít. Že se vám to ještě nestalo? No, mně jo… a věřte, nežeru ho pro to břicho. Ale pro to, jak se chová.

 

Btw. koho si asi jako chudinka hodná nehodná pozornosti najdete? Hm? Jedině chudáka, holky… takže: Buď a nebo!

 

Na konec se podívejme třeba na věhlasné světové ikony:

 

Nelly Furtado: „Everybody look at me… I walk in the door you start screaming!“ (Man Eater)

 

Meredith Brooks: „I´m a bitch, I´m a lover, I´m a child, I´m a mother, I´m a sinner, I´m a saint, I do not feel ashamed, I'm your hell, I'm your dream, I'm nothing in between , You know you wouldn't want it any other way.“ (Bitch)

 

Avril Lavigne: „I´m the best damn thing that your eyes have ever seen!“ (The Best Damn Thing)

 

No a ne snad?

 

To si teda pište!

 

PS: Mám dvě základní motta: Chci = můžu!

                                            SESIKO, milunko!

 

Ode dneška mám tři:               Mrchy sobě!

 

 

 

Jolene.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

buďte mrchy všechny

(Zuzka , 11. 5. 2011 18:08)

začala jsem se taky chovat jak mrcha připada mi to lepší člověk toho dosahne v životě vic než jako obyčejna dobrosrdečná holka ktera muže mit srdce hodny jak chce ale stejně nikdy nic nedosahne protože když bude muset udělat nějakej tah jak něco dosahnout tak ta překažka bude takova kterou bud někoho zrani nebo něco jinyho a ji to bude tak hrozny udělat že to prostě neuděla a tak ničeho nedosahne za to my mrchy nam to neděla nikdy problem a nikdy dělat nebude vyjímky mrch a proto buďte mrchy než obyčejny holčičky :))))))))

prosba

(Terza, 1. 1. 2011 21:54)

Ahoj nechcete napsat víc článků :-))